• Hoofdsponsor

  • DMW1

  • Koedijk DMW1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 19:30DSO DMW2 (d) - Koedijk DMW1 (d)Sport aan Zee 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mrt.Koedijk DMW1 (d) - Schagen DMW2 (d)20 - 14
    14 mrt.Koedijk DMW1 (d) - Geel-Zwart DMW4 (d)10 - 11
  • Poulestanden Koedijk DMW1 ( Poule NW A DMW-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSO DMW217160138025912132
    2Tonegido DMW117121431721610125
    3Geel-Zwart DMW31611052351845122
    4Koedijk DMW11710252412004122
    5Geel-Zwart DMW4179262662372920
    6Con Zelo DMW1168082652481716
    7Schagen DMW1#175210188211-2312
    8Jupiter '76 DMW1175012179266-8710
    9Schagen DMW2174013221291-708
    10DWOW DMW1170116165345-1801
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Duinmeijer-Albers, IngridSpelend teamlid
    Griek-Brekelmans, DaniƫllaSpelend teamlid
    Groskamp - Petiet, GabySpelend teamlid
    Huisman, JoyceSpelend teamlid
    Koenders, LauraSpelend teamlid
    Oosten, Petra vanSpelend teamlid
    Peetoom, SharonSpelend teamlid
    Probst, EstherSpelend teamlid
    Schagen-Toback, Staci vanSpelend teamlid
    Slijkerman, EllenSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DSO DMW2 (d)

    VS

    Koedijk DMW1 (d)

    30 maart 202319:30 uur
    Sport aan Zee 2 zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Koedijk DMW1

    Dames Midweekr

    14,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,76

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd